Pdf Korumasını Kaldırma

Geçenlerde bir pdf'in çıktısını almam gerekti.Reader ile pdf i açıp print'e basacaktım velhasıl vatandaşlar pdf koruması yapmış pdf'in üzerine basınca mail atıyorsun vatandaşa hürmetlerini!!! sunuyorsun.İşin şakası tabi ama bu problemi bir kader olarak görmek istemeyenler için.Pdf Unlocker'lar yazılmış..Tabii bunların bazıları paralı..Birinin çaresizliği diğerinin yaratıcı zekasını paraya dönüştürme çabası değilmidir.Ama bunun içinde lisans ödenmez heralde diyip. 0 liralık bir çözüm bakındım.

http://www.pdfunlock.com/ bu siteye kopya korumalı pdf ' i upload edip , unlocked versiyonunu indirebilirsiniz.Bence faydalı bir araç olmuş.Paylaşıyım dedim.

Bu yazıyı beğendiyseniz ? Paylaş:
The following two tabs change content below.
emekli ejherda,yeni yetme wizard, anne tarafından elf , baba tarafından ork, hobbit dostu , troll avcısı , smaug ile ortak . Dathomir de doğdu beşiktaşlı oldu.

Latest posts by Görkem Özdoğan (see all)

6 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>